Prekių gražinimo taisyklės

PREKIŲ GRAŽINIMO TAISYKLĖS

Džiaugiamės, kad tapote mūsų klientu ir įsigijote prekę. Tikimės, kad prekės kokybė pilnai pateisins Jūsų lūkesčius. Visoms naujoms nedėvėtoms prekėms suteikiame 100 proc. grąžinimo garantiją,  tačiau būtina laikytis šių sąlygų:

prekė gali būti grąžinama  per 14 dienų, būtinai turi būti pateikiamas pirkimo čekis;
grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos;
prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.

Prekės gaminamos didelėmis apimtimis, todėl gali pasitaikyti ir vienetinis gamyklinis brokas. Jeigu pastebėjote kokius nors trūkumus, prašome nedelsiant apie tai informuoti BATUKAS.LT parduotuvės darbuotojus. Jums reikės atvykti į prekės pirkimo vietą ir parduotuvėje užpildyti prašymą. Parduotuvės darbuotojai nėra kompetetingi įvertinti prekės kokybę. Prekės siunčiamos įvertinimui gamintojams. Pretenziją dėl netinkamos prekės kokybės pirkėjas privalo pareikšti per protingą terminą nuo to momento, kai pastebėjo prekės trūkumus. Būtinai turi būti pateikiamas prekės įsigijimą liudijantis dokumentas ir atnešta prekė turi būti švari. Pirkėjas turi teisę reikalauti pašalinti prekės trūkumus ar atlyginti išlaidas, susijusias su prekės trūkumo pašalinimu arba pakeisti prekę į naują. Jeigu prekės trūkumo pašalinimai yra neįmanomi, tuomet pirkėjas turi teisę reikalauti sumažinti prekės kainą arba nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį.

Esant šioms aplinkybėms, pirkėjo pretenzijos nebus tenkinamos:

1. Pirkimo metu buvote informuotas apie prekės defektą ir įsigijote prekę sumažinta kaina.
2. Defektas yra atsiradęs netinkamai dėvint įsigytą prekę; prekės defektai atsiradę dėl mechaninių pažeidimų, pvz. suplėšyta, perpjauta, netinkamai naudojamos prekės priežiūros priemonės.
3. Avalynė yra džiovinama karšto oro džiovyklėje, skalbiama skalbimo mašinoje.
4. Vaikiška avalynė nuo 18 iki 24 dydžio yra pagaminta iš ypatingai minkštos natūralios minkštos gumos, kuri yra specialiai pritaikyta dėvėti vaikams pagal jų amžių. 5. Vaikams aktyviai šliaužiojant priekinė bato dalis gali pakankamai greitai susidėvėti, tai yra natūralus procesas, kuris negali būti laikomas defektu.
6. Šlepetės pagamintos iš natūralios vilnos turi visas vilnai būdingas savybes. Aktyviai dėvint, natūrali vilna yra pakankamai greitai susidėvinti medžiaga, todėl natūralus vilnos storio suplonėjimas tam tikrose šlepetės vietose negali būti laikomas kaip defektas. Tai yra natūralaus dėvėjimo pasekmė.
7. Priekinė avalynės dalis papildomai neapsaugota, gali būti pažeista ją neatsargiai dėvint bei sąveikaujant su kitais paviršiais. Tai nelaikoma defektas.
8. Avalynėje esančios žybsinčios lemputės, veikia tam tikrą žingsnių skaičių. Priklausomai kaip dažnai ši avalynė yra dėvima, lempučių žibėjimo periodas gali skirtis. Gamintojas suteikia garantiją 6 mėnesiams arba 100 000 tūkstančių žingsnių. Jeigu ši riba yra viršijama ir lemputės nustoja žibėti, tai negali būti laikoma defektu.
9. Daugelis avalynės modelių turi papildomas apdailos detales, tokias kaip šniūreliai ir kiti apdailos elementai. Jie gali būti pažeidžiami per labai trumpą dėvėjimo laikotarpį. Tokie pažeidimai negali būti laikomi defektu.
10. Itin lengva sportinė avalynė, kurios padas yra pagamintas labai lengvų medžiagų, gali susidevėti pakankamai greitai jeigu yra naudojama ne pagal paskirtį.
11. Neteisingai pasirinktas avalynės dydis ir/arba forma gali deformuoti ir kitaip paveikti avalynę. Parduotuvėje esantys darbuotojai gali tik patarti, tačiau galutinį sprendimą priima klientas.
12. Neteisingai pasirinkus avalynės dydį ir/arba formą, gali spausti, trinti vaiko pėdą, tai negali būti laikoma defektu. Norint įsitikinti ar pasirinktas avalynės modelis atitinka Jūsų lūkesčius, rekomenduojame, naujai įsigytus batus, papildomai pasimatuoti namuose, kad nebūtų prarasta avalynės prekinė išvaizda.
13. Lakuotos odos batai negali būti nešiojami esant neigiamai lauko temperatūrai, nes lakas gali sutrūkinėti.
14. Dėvint avalynę su natūralios vilnos pašiltinimu, vilnos sluoksnis gali sumažėti. Tai nelaikoma defektu.

 

Tinkamai prižiūrima avalynė tarnaus žymiai ilgiau ir atrodys gražiai. Rekomenduojame:

1. Naujus, neavėtus batus rekomenduojama impregnuoti 3 kartus paeiliui.

2. Svarbu teisingai pasirinkti valymo priemones atsižvelgiant į batų sudėtį.

3.Nešiojant batus su TEX membrana (pvz. Goretex,Amphibiox) rekomenduojame dėvėti kojines, kurių sudėtyje bus ne daugiau kaip 50 proc. medvilnės ar vilnos, tam kad drėgmė iš batų žymiai greičiau išgaruotų. Šio tipo batus būtina papildomai impregnuoti su specialiai TEX membranoms skirta tinkama batų priežiūros priemone.

4. Tirpstantis sniegas, druskos greitai įsigeria į odą. Rekomenduojama grįžus iš lauko nuvalyti batus bei išdžiovinti. Džiovinti reikia kambario temperatūroje, negalima džiovinti prie radiatoriaus.

Reguliariai neatliekant tokių veiksmų batai gali prarasti teikiamą funkciją.